ZADZWOŃ

Z kim chciałbyś u nas rozmawiać?
Sekretariat
Sekretariat
+ 48 71 313 95 18
Księgowość
Księgowość
+ 48 71 303 50 32
Dział sprzedaży
Dział sprzedaży
+ 48 71 303 50 13

Nagrody i wyróżnienia

2022

Diamenty Forbes 2022

Po przeanalizowaniu wyników firmy metodą szwajcarską magazyn Forbes umieścił PTS WAŚ w Rankingu Diamentów 2022 w kategorii przychodów od 50 do 250 mln zł. Oznacza to, że firma cały czas się rozwija, ma dodatni wynik finansowy, nie zalega z płatnościami oraz jest wiarygodnym partnerem do współpracy.

2022

Międzynarodowe Targi Poznańskie 2022

W tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Poznańskich zostaliśmy nagrodzeni 3 Złotymi Medalami. Nagrodzone zostały następujące produkty: seria lamp zespolonych tylnych W247 – W249, W250 – W252; seria lamp zespolonych tylnych W243, W244, W245(DD) oraz seria lamp typu lightbar W221, W222, W223 Pantera.

2022

Złoty Medal Wybór Konsumenta 2022

Innowacyjna seria lamp zespolonych tylnych W247 – W249, W250 – W252 została dodatkowo nagrodzona Złotym Medalem Wybór Konsumenta, podczas głosowania online. Jesteśmy dumni, że nasze produkty zostają doceniane zarówno przez niezależne grono ekspertów, jak i naszych klientów oraz współpracowników. Dziękujemy.

2022

Międzynarodowe Targi Poznańskie 2022 - Acanthus Aureus

Podczas trwających Targów TTM przyznawany jest Złoty Akant za najlepiej zaprojektowane i wykonane stoisko. Stoiska oceniane są przez Kapitułę, która bierze pod uwagę rozwiązania architektoniczne, graficzne, a także dostosowanie przestrzeni do komunikacji z klientami i odwiedzającymi.

Jesteśmy wdzięczni za to, że nasze tegoroczne stoisko zostało docenione i nagrodzone Złotym Akantem.

2021

Solidna Firma 2021

Po raz trzeci zostaliśmy laureatem nagrody Solidna Firma, jednocześnie otrzymując Srebrny Certyfikat. Otrzymane wyróżnienie potwierdza stabilną sytuację finansową w firmie, najwyższą jakość produktów, fachowość i rzetelność w prowadzonej działalności.

2021

Forum Firm Rodzinnych Forbes 2021

Po raz trzeci zostaliśmy docenieni w Rankingu Firm Rodzinnych magazynu Forbes. W tej edycji znaleźliśmy się wśród najcenniejszych firm z przychodami powyżej 100 mln zł. W tym roku ranking ma znaczenie szczególne, gdyż obejmuje wyjątkowo trudny czas pandemii.

2021

Gazele Biznesu 2021

Kolejny rok z rzędu znaleźliśmy się w rankingu Gazel Biznesu.
Zespół Coface wyróżnia firmy najszybciej rozwijające się, o stabilnej kondycji i corocznym wzroście finansowym. Dziękujemy za potwierdzenie naszej wiarygodności finansowej i doskonałej kondycji firmy.

2021

Nagroda Gospodarcza Dolnośląski Gryf 2021

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że współwłaściciel firmy Leszek Waś został „Liderem Roku” Nagrody Gospodarczej Dolnośląski Gryf. „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” to jeden z najbardziej znanych i prestiżowych konkursów biznesowych w Polsce. Serdecznie gratulujemy.

2020

Solidna Firma 2020

Po raz drugi, po trzyetapowej analizie kondycji firmy zostaliśmy laureatem nagrody Solidna Firma za rok 2020. Oznacza to, że produkty WAŚ spełniają najwyższe standardy, firma jest fachowo zarządzana, a podejmowane działania spełniają założenia CSR.

2020

Gazele Biznesu 2020

Z dumą informujemy, że po raz siódmy zostaliśmy nagrodzeni tytułem Gazeli Biznesu. Zespół Coface na podstawie wyników finansowych wybiera firmy najdynamiczniej rozwijające się na rynku, które cieszą się stabilną kondycją, z roku na rok osiągając wzrost przychodów.

2020

Złoty Medal Konsumenta 2020

Po wyborze laureatów Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich TTM przez grono ekspertów, następuje wybór klientów – głosowanie na Złoty Medal Wybór Konsumenta. W tej edycji głosowanie odbyło się wyłącznie w wersji on-line, a zdobywcą medalu została nasza seria lamp W208 – W210 ze światłem unoszącym się ponad kloszem lampy (z tzw. efektem mirażu).

2020

Wzorowa Firma

Po raz drugi zostaliśmy wyróżnieni Certyfikatem Wzorowa Firma. Tytuł ten potwierdza najwyższą jakość oferowanych produktów i usług. Jest to ogólnopolski konkurs, w czasie którego wybierane są najlepsze firmy w regionie, stawiające na rozwój oraz innowacyjność.

2020

Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju 2020

Nasza firma została nagrodzona odznaczeniem „Zasłużony dla Inteligentnego Rozwoju”. Jubileuszowa edycja wyróżniła firmy podejmujące działania na rzecz inteligentnego rozwoju, czyli wprowadzające na rynek innowacyjne produkty lub usługi, stosujące nowoczesne technologie i rozwiązania produkcyjne, jednocześnie dbając o środowisko. Za wyróżnienie dziękujemy.

2020

Symbol Rozwoju Biznesu 2020

Decyzją Kapituły Programu Symbol 2020 firma WAŚ została uhonorowana ogólnopolskim tytułem „Symbol Rozwoju Biznesu 2020”. Po kilkuetapowej weryfikacji firma została uznana za innowacyjną, wyróżniającą się w branży motoryzacyjnej oraz przyczyniającą się do rozwoju Polski.

2020

Dobra Firma 2020

Trafiła do nas nagroda przyznawana przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców. Tytuł „Dobra Firma” otrzymują firmy wyróżniające się w dziedzinie przedsiębiorczości, zarządzania oraz innowacyjności. Wyróżnienie szczególnie cieszy, gdyż zajęliśmy I miejsce w kategorii „Innowator”.

2020

Forum Firm Rodzinnych Forbes 2020

Z dumą informujemy, że po raz drugi zostaliśmy nagrodzeni w rankingu Forum Firm Rodzinnych magazynu Forbes. Firma WAŚ została najcenniejszą Firmą Rodzinną, zajmując I miejsce w Polsce w kategorii przychodów poniżej stu milionów złotych.

2020

Firma Roku 2020

Drugi raz zostaliśmy wyróżnieni tytułem „Firma Roku” przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej.
Tytuł ten potwierdza rzetelność firmy. Najwyższej jakości produkty cieszą się zainteresowaniem nowych klientów, oraz zaufaniem klientów dotychczasowych. Lampy Waś spełniają najwyższe standardy na rynku, a certyfikat Firmy Roku tylko to potwierdza.

2020

Złoty Medal Targów Kielce 2020

Decyzją Komisji XXVI Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH 2020 Kielce seria lamp rolniczych W204, W205, W206, W211 i W214 została nagrodzona Złotym Medalem. Gala wręczenia nagród odbyła się online. Nagroda szczególnie nas cieszy, gdyż to nasz pierwszy Złoty Medal na targach typowo rolniczych za całą serię lamp, dzięki której kompleksowo można oświetlić cały pojazd.

2020

Nagroda Konsumenta 2020

Zostaliśmy nagrodzeni godłem Nagroda Konsumenta 2020 w kategorii Producent Oświetlenia. W tegorocznej edycji konkursu laureaci zostali wybrani w drodze głosowania online. Przyznane wyróżnienie potwierdza dobrą jakość produktów, promuje marki najczęściej wybierane i polecane przez konsumentów.

2020

Międzynarodowe Targi Poznańskie 2020

Z dumą informujemy, że w tegorocznej edycji Targów Techniki Motoryzacyjnej uzyskaliśmy aż 2 Złote Medale MTP. Nagrodzone zostały lampy z unoszącym się punktem świetlnym nad kloszem (efektem światła fantomowego) W208, W209 i W210 oraz innowacyjna przednia lampa W188 przeznaczona do pojazdów specjalnych i maszyn rolniczych.

2019

Solidna Firma 2019

Po wnikliwej, trzyetapowej weryfikacji naszej firmy uzyskaliśmy tytuł Solidnej Firmy za rok 2019. Stabilna pozycja firmy na rynku, wysokie standardy produkcji i obsługi połączone z rodzinną tradycją zagwarantowały firmie cenne wyróżnienie.

2019

Gazele Biznesu 2019

Po raz szósty zostaliśmy wyróżnieni przez zespół Coface w rankingu najszybciej rozwijających się firm w kraju i w województwie - Gazele Biznesu. To najlepsze potwierdzenie stałego rozwoju, wzrostu finansowego i wieloletniego, dobrego zarządzania firmą.

2019

Firma Roku

Oficjalne rekomendacje w postaci wyróżnienia „Firma Roku” otrzymaliśmy od Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej. Laureatami tej nagrody zostają firmy godne zaufania i polecenia, wiarygodne i bezpieczne przy współpracy z klientami i kontrahentami, za docenienie serdecznie dziękujemy.

2019

Orły Wprost

Po raz czwarty zostaliśmy laureatem nagrody „Orły Wprost”, jako najdynamiczniej rozwijająca się firma na Dolnym Śląsku. Kryterium wyboru obejmuje wzrost zysku, brak strat, zadłużeń i rentowność firmy na przestrzeni ostatnich trzech lat. Firma rośnie w siłę, zarazem przyczyniając się do rozwoju województwa oraz kraju i właśnie to zagwarantowało nam te wyróżnienie.

2019

Złoty Medal Konsumenta 2019

Po raz trzeci nasze produkty zostały nagrodzone Złotym Medalem Konsumenta, tym razem to laserowa lampa W116. Cieszymy się, że nasz wkład w rozwój oświetlenia w branży motoryzacyjnej oraz innowacyjne podejście do produkowanych lamp są doceniane zarówno przez ekspertów, jak i naszych klientów oraz zwiedzających.

2019

Forum Firm Rodzinnych Forbes 2019

Mamy zaszczyt poinformować, że w tegorocznej edycji Rankingu Forum Firm Rodzinnych Miesięcznika Forbes nasza firma uplasowała się na 1 miejscu wśród firm z przychodami poniżej 100 mln zł w województwie dolnośląskim. Ranking ten składa się z najdynamiczniej rozwijających się firm rodzinnych, więc dla nas nagroda jest szczególnie ważną ze względu na tegoroczne 40-lecie istnienia firmy na rynku - dziękujemy.

2019

Diamenty Forbes 2019

Nasza firma w Rankingu Diamentów Miesięcznika Forbes kolejny raz z rzędu zakwalifikowała się na jedno z wyższych miejsc. Wśród najszybciej rozwijających się firm o przychodach w przedziale 50 – 250 mln zł, znaleźliśmy się w czołówce przedsiębiorstw z województwa dolnośląskiego.

2019

Złoty Płatnik 2018

Po raz kolejny zostaliśmy laureatem nagrody Złoty Płatnik. Wyróżnienie to zostało przyznane firmom z najwyższym Wskaźnikiem Moralności Płatniczej za zachowanie najwyższych standardów organizacyjno-finansowych, jako solidny partner biznesowy.

2019

Gazele Biznesu 2018

Wzrost przychodów, brak strat, ciągłość prowadzonej działalności oraz inne warunki stawiane przedsiębiorstwom w Rankingu Gazele Biznesu, zostały w pełni zrealizowane przez naszą firmę. Bardzo dziękujemy za kolejne potwierdzenie naszej wiarygodności finansowej i dobrej kondycji firmy.

2018

Diamenty Forbes 2018

To dowód na nasz stały rozwój i wzrost. Tym razem nasza firma uplasowała się na 16 miejscu w województwie dolnośląskim w kategorii firm średnich tzn. 50 – 250 mln zł. Co rok pniemy się wyżej i tylko takich wyników sobie życzymy. Tym bardziej cieszy nasz fakt docenienia naszej ciężkiej pracy.

2018

Złoty Płatnik 2017

Kolejny rok z rzędu zostaliśmy laureatem nagrody Złoty Płatnik. Nasza wiarygodność płatnicza i najwyższe standardy zostały ponownie potwierdzone przez Euler Helmes. Obecnie warunki programu Złoty Płatnik spełnia tylko 6% firm na rynku polskim, co jest dodatkowym powodem do dumy.

2018

Orły Wprost 2018

Po raz trzeci już zostaliśmy laureatem nagrody dla najdynamiczniej rozwijających się firm w województwie dolnośląskim. ”Orły Wprost” to wyróżnienie dla przedsiębiorstw o najwyższym średnim zysku netto w ciągu trzech ostatnich lat oraz największym średnim procentowym wzroście zysku netto, które dodatkowo wnoszą wkład do rozwoju gospodarki regionu oraz kraju.

2018

Międzynarodowe Targi Poznańskie 2018

Złoty Medal to nie tylko nagroda, to rekomendacja ekspertów dla prezentowanych produktów oraz strategia promocji. W konkursie doceniana jest innowacyjność, pomysłowość i nowoczesność. To ogromny zaszczyt zostać, już po raz dwudziesty, nagrodzonym Złotym Medalem MTP. Tym razem nasza firma otrzymała Złoty Medal – Nagrodę Ekspertów za innowacyjną lampę laserową W116.LASER.

2018

Międzynarodowe Targi Poznańskie 2018 – „Acanthus Aureus”

W bieżącym roku mieliśmy przyjemność odebrać dwie nagrody podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich. Nagroda „Acanthus Aureus” była przyznawana w kategorii: stoisko, za najlepsze rozwiązania architektoniczne i graficzne, które zarazem sprzyjają bezpośredniej komunikacji z klientem i podkreślają pozytywny wizerunek firmy.

2018

Gazele Biznesu 2017

Po raz kolejny miło nam poinformować, iż nasza firma została zaliczona do elitarnego grona „Gazel Biznesu”. Stawiamy na nieustanny rozwój, innowacyjność oraz najwyższą jakość, co z czasem procentuje i w efekcie mamy zaszczyt należeć do grona firm najdynamiczniej rozwijających się w Polsce. Za docenienie serdecznie dziękujemy.

2017

Złoty Medal Konsumenta 2017

Produkty, które podczas Targów Techniki Motoryzacyjnej zostały nagrodzone Złotym Medalem MTP, przechodzą do etapu, w którym to zwiedzający i klienci głosują na wybrany produkt w plebiscycie internetowym. W tym roku Złoty Medal Konsumenta otrzymały nasze lampy robocze W129 i W130.

2017

Diamenty Forbes 2017

Mamy zaszczyt poinformować, że nasza firma ponownie znalazła się w gronie laureatów nagrody „Diamenty Forbesa 2017”. W tegorocznej edycji znaleźliśmy się na 20 miejscu w kategorii firmy średnie 50 – 250 mln zł w województwie dolnośląskim. Za wyróżnienie serdecznie dziękujemy.

2017

Orły Wprost 2017

Nasza firma ponownie została laureatem nagrody „Orły Wprost”, udowodniliśmy, że można się rozwijać i rosnąć w siłę razem z regionem oraz krajem. Jesteśmy polską, rodzinną firmą z tradycjami, które staramy się umacniać, dlatego też jesteśmy dumni, że po raz kolejny zostaliśmy zauważeni i docenieni przez organizatorów.

2017

Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju 2017

Po raz pierwszy nasza firma została laureatem Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2017, w kategorii „Innowacyjna Firma”. Nagroda ta została przyznana za realizację prac badawczo-rozwojowych nad wykorzystaniem technologii światła laserowego w oświetleniu samochodowym. Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju to ogólnopolskie wyróżnienie doceniające samorządy, spółki oraz przedsiębiorstwa, które przez swoje nowatorskie inwestycje i rozwiązania, przykładają się do zrównoważonego rozwoju kraju.

2017

Wzorowa Firma

Zostaliśmy laureatem konkursu „Wzorowa Firma”, którego uczestnicy nominowani są przez samorządowe organy wojewódzkie, powiatowe lub gminne, pod honorowym patronatem Marszałka Województwa oraz Wojewody Dolnośląskiego. Celem konkursu jest docenienie wieloletniego wysiłku właścicieli, menadżerów, dyrektorów i pracowników, dzięki którym większość przedsiębiorstw w Polsce stale się rozwija, poszerzając i ulepszając swoją ofertę. Tytuł „Wzorowa Firma” to także godny podkreślenia symbol sukcesu działających w Polsce przedsiębiorstw, które funkcjonują na terenie regionu, łącząc wieloletnie doświadczenie i tradycje z innowacyjnością i stałym rozwojem technologicznym.

2017

Złoty Płatnik 2016

To już kolejny rok, kiedy nasza firma zostaje laureatem Plebiscytu Złoty Płatnik. Złoty Płatnik to wyróżnienie przyznawane firmom za zachowanie najwyższych standardów płatniczych w 2016 roku. Program Analiz Należności Euler Hermes wyłania rzetelnych partnerów biznesowych, uzyskujących w danym roku najwyższy Wskaźnik Moralności Płatniczej. To prestiżowe wyróżnienie jest potwierdzeniem profesjonalnego podejścia naszej firmy do budowania trwałych relacji z naszymi partnerami.

2017

Gazele Biznesu 2016

Tytuł „Gazeli Biznesu” to idealna rekomendacja dla naszej firmy, wskazująca na dobrą kondycję finansową, stały wzrost oraz rozwój przedsiębiorstwa. Warunkiem otrzymania nagrody jest zwiększanie obrotów i osiąganie zysku przez trzy kolejne lata, naszej firmie ponownie udało się to wszystko wypracować.

2016

Diamenty Forbes 2016

W tym roku po raz kolejny nasza firma została laureatem nagrody „Diamenty Forbesa 2016”. Ranking obejmuje firmy, które w trzech ostatnich latach najszybciej się rozwijały, ich wynik finansowy jest dodatni, a współczynnik ryzyka jest niższy niż 4 wg ratingu Bisnode.

2016

Orły Wprost 2016

Nagroda tygodnika Wprost to wyróżnienie dla firm, samorządów i osobistości regionu, które szczególnie przyczyniają się do rozwoju gospodarki regionu oraz kraju. Kryterium wyboru jest dynamiczny rozwój oraz wzrost zysku na przestrzeni trzech ostatnich lat, brak strat oraz zadłużeń, odpowiednia rentowność.

2016

Teraz Polska

30 maja 2016 roku w Teatrze Wielkim w Warszawie na uroczystej Gali „Teraz Polska”, nagrodzone zostały najlepsze polskie firmy, usługi, innowacje i samorządy. Wśród nich uhonorowana godłem TERAZ POLSKA została nasza firma za 2 serie innowacyjnych lamp W116 i W112. W tym roku Kapituła Konkursu „Teraz Polska” nagrodziła Godłem 15 produktów, 8 usług, 2 przedsięwzięcia innowacyjne oraz 3 gminy. Laureatów wybiera kapituła na podstawie ocen eksperckich, co w tym roku było o tyle trudne że aż 58% zgłoszeń ocenionych zostało przez ekspertów na ponad 900 na 1000 możliwych.

2016

Złoty Płatnik

Nasza firma została laureatem Plebiscytu Złoty Płatnik 2015. To prestiżowe wyróżnienie za zachowanie najwyższych standardów dyscypliny płatniczej, które jest przyznawane firmom spełniającym jednocześnie wszystkie z następujących kryteriów: Wskaźnik Moralności Płatniczej powyżej 80 punktów, rating na poziomie powyżej CCC oraz brak aktywnych windykacji. Jedynie 5% firm na polskim rynku spełnia ww. kryteria, co oznacza, że Certyfikat Złoty Płatnik 2015 to elitarne odznaczenie, świadczące o rzetelności firmy.

2016

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Na Międzynarodowych Targach Poznańskich Sąd Konkursowy Złotego Medalu MTP na Targach Techniki Motoryzacyjnej obradujący pod przewodnictwem prof. dr hab. Wiesława Zwierzyckiego, w głosowaniu tajnym przyznał 21 złotych medali MTP. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że spośród wielu zgłoszeń, nasza seria lamp roboczych W129 i W130 znalazła w gronie laureatów tego prestiżowego wyróżnienia. To już kolejne tego typu wyróżnienie dla naszych innowacyjnych produktów, choć za każdym razem cieszy nas to tak samo.

2016

Gazele Biznesu 2015

Mamy zaszczyt poinformować, iż nasza firma została laureatem nagrody „Gazele Biznesu”, dzięki satysfakcjonującym wynikom finansowym zostaliśmy docenieni spośród małych i średnich przedsiębiorstw w województwie dolnośląskim.

2015

Diamenty Forbesa

Jesteśmy laureatami Diamentów Forbesa 2015. Opracowane przez analityków Bisnode Polska w porozumieniu z redakcją „Forbesa” zestawienie wyceny przedsiębiorców w 2015 roku uwzględnia również naszą firmę Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych WAŚ Józef i Leszek Waś Spółka Jawna. W zestawieniu znalazły się tylko te przedsiębiorstwa którym wywiadownia Bisnode Polska przyznała pozytywny rating wiarygodności, a więc takie które są rentowne (na podstawie wskaźników EBIT i ROA), mają wysoką płynność bieżącą i nie zalegają z płatnościami, a ich przeciętny roczny wzrost wartości wynosi co najmniej 15 procent.

2015

Firmy 25-lecia III RP.

Miło nam poinformować że nasza firma Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych WAŚ Józef i Leszek Waś Spółka Jawna została laureatem rankingu firm 25-lecia III RP. Nagrodę przyznaje się za 25 lat nieprzerwanej działalności oraz dodatni wynik finansowy wypracowany w końcowej dekadzie pierwszego ćwierćwiecza gospodarki wolnorynkowej po zmianach ustrojowych 1989r.

2015

Gazele Biznesu 2014

Nagroda „Gazele Biznesu” to wyróżnienie dla najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. Przyznany tytuł świadczy zarówno o jak najlepszej kondycji finansowej, jak i dobrym zarządzaniu firmą, bowiem głównym kryterium oceny przedsiębiorstwa są wyniki finansowe z trzech ostatnich lat.

2015

Firmy 25-lecia III RP.

Miło nam poinformować że nasza firma Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych WAŚ Józef i Leszek Waś Spółka Jawna została laureatem rankingu firm 25-lecia III RP. Nagrodę przyznaje się za 25 lat nieprzerwanej działalności oraz dodatni wynik finansowy wypracowany w końcowej dekadzie pierwszego ćwierćwiecza gospodarki wolnorynkowej po zmianach ustrojowych 1989r.

2015

Złoty Medal Konsumenta 2015

Nie osiadamy na laurach, po przyznaniu Złotego Medalu 2014 przez ekspertów, przyszedł czas na kolejny etap, czyli głosowanie internautów. Konsekwentnie, nasze lampy typu hamburger z serii W91 – W95 zostały nagrodzone Złotym Medalem Konsumenta.

2014

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Z dumą i przyjemnością pragniemy poinformować wszystkich naszych klientów że już po raz 7 zostajemy nagrodzeni złotym medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich na Targach Techniki Motoryzacyjnej. Siódemka okazała się dla nas podwójnie szczęśliwą liczbą. Poza Złotym medalem przyznamy nam przez Sąd Konkursowy MTP za LAMPY DIODOWE ZESPOLONE TYLNE Z SERII „HAMBURGER” (ULTRA –PŁASKIE) W91, W92, W93, W94, W95, głosami internautów i zwiedzających zostaliśmy nagodzeni również Złotym Medalem Wybór Konsumentów. Dziękujemy wszystkim naszym klientom i obiecujemy utrzymywać dużą innowacyjność i wysoką jakość naszych produktów.

2012

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Firma WAŚ po raz kolejny udowodniła, że jest w Polsce liderem innowacji w zakresie oświetlenia, a jej produkty wyznaczają nowe standardy na arenie międzynarodowej. W 2012 roku otrzymaliśmy aż 4 złote medale za lampy z serii: W47WW, W77.1 solar, W77.3 solar, W21.2 solar, W21.3 solar, W21.5 solar, W21.6 solar, W21.7 solar, W21.8 solar, W06DL, W07DL, W18UD, WE549DLiP, WE551DLiP, W072UD i W75.1. Targi Techniki Motoryzacyjnej organizowane przez Stowarzyszenie Techniki Motoryzacyjnej i Międzynarodowe Targi Poznańskie to największe branżowe targi w Polsce. W 2012 roku w czterech pawilonach swoją ofertę zaprezentowało 226 firm z całego świata i odwiedziło je blisko 12 000 zwiedzających.

2012

ISO 14001

Pozytywnie zakończyliśmy proces certyfikacji Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskiem, związanego również z Bezpieczeństwem i Higieną Pracy. Oznacza to że firma Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych „WAŚ” Józef i Leszek Waś poza dotychczasowymi międzynarodowymi standardami ISO 9001:2008 spełnia również wszystkie wymagania normy ISO 14001. ISO 14001 jest międzynarodowym standardem pozwalającym na kontrolę i ulepszenie działalności środowiskowej. Oznacza to zdolność firmy do wykazania kontroli swoich kluczowych wpływów związanych z użytkowaniem surowców, zużyciem energii, emisją, odpadami, usługami i wyrobami, transportem i dystrybucją.

2011

Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy

28 czerwca ponownie został przyznany nam Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy. Tym samym po raz kolejny udowodniliśmy, iż przyczyniamy się do stabilnego rozwoju naszego regionu, a nasza firma jest synonimem jakości, zaufania i nowoczesności.

2011

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Po raz kolejny otrzymaliśmy Złote Medale na Międzynarodowych Targach poznańskich. Nasze innowacyjność i wysoki stopień zaawansowania technologicznego produkowanych przez naszą firmę wyrobów, zostały nagrodzone czterema Złotymi medalami w Poznaniu. W tym roku nagrodzone zostały lampy serii W21.1-10L i W21.1-10LL, W66L i W66P, W68L i W68P, ORAZ W69L i W69P.

2011

Zielona Marka

W 2011 po raz kolejny zostaliśmy uhonorowani logiem ZIELONA MARKA. Ten niezależny Certyfikat wyróżniający przyjazne środowisku i człowiekowi produkty jest dla nas szczególnie istotny. Podkreśla on, że nasze starania w kierunku produkcji energooszczędności produktów, to krok we właściwą stronę. Mamy jednocześnie nadzieję, że korzyści ekonomiczne wynikające bezpośrednio z wyboru produktów oznaczonych LOGO Zielonej Marki dostrzegą również nasi Klienci.

2010

Dolnośląski Gryf

22 czerwca 2010 roku zostaliśmy nominowani przez Kapitułę Dolnośląskiego Certyfikatu Gospodarczego do tytułu Dolnośląskiego Gryfa w kategorii INNOWACYJNOŚĆ. Konkurs organizowany od 2004 roku przez Zachodnią Izbę Gospodarczą a od roku 2005 wspólnie ze Związkiem Pracodawców Polska Miedź. W roku 2010 do organizatorów dołączył Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego. Celem konkursu jest wyróżnienie przedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego oraz instytucji i organizacji przyczyniających się w największym stopniu do rozwoju gospodarczego naszego regionu, które są wzorami do naśladowania w poszczególnych kategoriach.

2010

Wybitny Eskporter Roku

W listopadzie 2010 roku Stowarzyszenie Eksporterów Polskich uhonorowało nas tytułem WYBITNY EKSPORTER ROKU 2010 za Eksportowy Produkt Roku: lampy zespolone pozycyjne. Stowarzyszenie Eksporterów Polskich jest organizacją zrzeszającą ponad 300 polskich eksporterów ze wszystkich branż i regionów naszego kraju. Prowadzi swoją działalność od 2002 roku i utrzymuje kontakty z ponad pięcioma tysiącami spółek na całym terytorium Polski. Rysem wyróżniającym Stowarzyszenie spośród innych organizacji jest to, że powstało z inicjatywy eksporterów, a więc jego działalność koncentruje się na ich specyficznych potrzebach. Stowarzyszenie podejmuje szereg inicjatyw promujących polski eksport: organizuje spotkania i konferencje wzbogacające wiedzę i umiejętności eksporterów.

2010

Certyfikat Rzetelności

Uzyskaliśmy Certyfikat Rzetelności. To innowacyjne narzędzie Krajowego Rejestru Długów, którego ideą jest propagowanie rzetelności płatniczej w obrocie gospodarczym, ale również kreowanie pozytywnego wizerunku firm, które z niego korzystają. Jest to dokument wystawiany przedsiębiorstwom, które przystąpiły do Programu Rzetelna Firma, korzystają z usług Krajowego Rejestru Długów i nie widnieją w nim jako dłużnicy.

2010

Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy

Zostaliśmy posiadaczem Dolnośląskiego Certyfikatu Gospodarczego (DCG) numer 0415/2010. Regionalny certyfikat wiarygodności i jakości gospodarczej przyznawany przedsiębiorstwom i produktom przez Województwo Dolnośląskie. Certyfikatem wyróżniane i honorowane są podmioty gospodarcze Dolnego Śląska oraz ich produkty. Wyróżniani swoją działalnością wnoszą istotny wkład w rozwój regionu, w tworzeniu rynku pracy oraz stanowią wizytówkę jakości, innowacyjności, nowoczesności i solidności pracy. DCG wzoruje się na międzynarodowych nagrodach gospodarczych, takich jak: japońska nagroda Deminga, amerykańska Nagroda im. Malcolma Baldridge'a czy Europejska Nagroda Jakości.

2010

Zielona Marka

Również w 2010 roku zostaliśmy uhonorowani logiem ZIELONA MARKA. To niezależny Certyfikat wyróżniający przyjazne środowisku i człowiekowi produkty. Podkreśla energooszczędne cechy i korzyści ekonomiczne wynikające bezpośrednio z wyboru produktów oznaczonych LOGO Zielonej Marki. Dzięki podejściu bazującemu na naukowych fundamentach i wiedzy technicznej w procesie certyfikacji, LOGO otrzymują obiektywnie oceniane produkty.

2009

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Po raz kolejny otrzymaliśmy Złoty Medal na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Innowacyjność i wysoki stopień zaawansowania technologicznego produkowanych przez naszą firmę wyrobów, zostały nagrodzone Złotymi Medalami na Międzynarodowych Targach Motoryzacyjnych w Poznaniu. Tym razem nagrodzone zostały lampy W48, W49, W50, W51, W53 i W55.

2008

Krajowi Liderzy Innowacji

W konkursie Krajowi Liderzy Innowacji edycji 2008 nasza firma osiągnęła tytuł INNOWACYJNA FIRMA. Ideą konkursu jest identyfikowanie oraz promowanie przedsięwzięć i inicjatyw o charakterze rozwojowym i innowacyjnym.

2007

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Złoty Medal na MTP w Poznaniu. Zaawansowanie technologiczne naszych produktów oraz innowacyjność która od zawsze przyświeca wszystkim naszym działaniom została zauważona i po raz kolejny doceniona Złotymi Medalami na Międzynarodowych Targach Motoryzacyjnych w Poznaniu. Tym razem nagrodzone zostały lampy W36, W37, W38, W39 i W40.

2006

Teraz Polska

W 2006 roku zostaliśmy nominowanni do prestiżowego Polskiego Godła Promocyjnego TERAZ POLSKA w XVI Edycji Konkursu na Najlepsze Produkty i Usługi.

2005

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Na Międzynarodowych Targach Motoryzacyjnych w Poznaniu otrzymaliśmy Złoty Medal za technologiczną innowacyjność lampy W22. Cieszy nas fakt że cel który od zawsze przyświeca wszystkim naszym działaniom został zauważona i doceniony.

2003

Homologacja Ministerstwa Infrastruktury

W trakcie swojej działalności Spółka uzyskała Homologację Ministerstwa Infrastruktury na wszystkie wyroby, a także uzyskała Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001:2001 nr 59/SZJ/2003.

2003

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Nasze lampy serii W17d nagrodzono Złotym Medalem na Międzynarodowych Targach Motoryzacyjnych w Poznaniu. Doceniono ich zaawansowanie technologiczne i innowacyjność. Dziękujemy wszystkim naszych Klientom za zaufanie. Zapewniamy jednocześnie że odniesiony sukces nie zahamuje naszych starań do ciągłego doskonalenia, a jedynie podniesie poprzeczkę, przez co będziemy coraz lepsi.

powered by internet SEA & GEX
Certyfikat ISO 9001 | ISO 14001
Informujemy że firma WAŚ nie prowadzi sprzedaży detalicznej!
Dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i złożenie zamówienia u najbliższego dystrybutora naszej firmy.
W celu założenia konta, prosimy o kontakt z handlowcem!

KONTA ZAKŁADANE SĄ WYŁACZNIE ZA POŚREDNICTWEM HANDLOWCÓW

PRZYPOMNIJ MI DOSTĘP?

TOP
Logo WAŚ

Pliki cookies na stronie PTS WAŚ

Drogi Użytkowniku, w celu świadczenia najwyższej jakości usług nasza strona wykorzystuje pliki cookies, które przetwarzane są przez nas oraz Naszych Partnerów. Klikając na przycisk „Akceptuję” wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych dotyczących aktywności na naszej stronie. W każdej chwili możesz wycofać wcześniej wyrażoną zgodę.

Jakie są prawa Użytkownika?

Akceptacja plików cookies jest w pełni dobrowolna. W każdej chwili istnieje możliwość wycofania lub ograniczenia wcześniej złożonej zgody na konkretne pliki cookies poprzez kliknięcię przycisku „Ustawienia zaawansowane” lub zmianę ustawień przeglądarki.
Możliwe jest również złożenie sprzeciwu dotyczącego przetwarzanych danych zapisanych w plikach cookies, a także złożenie skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie w zakładce Polityka Prywatności oraz Obowiązek Informacyjny.