ZADZWOŃ

Z kim chciałbyś u nas rozmawiać?
Sekretariat
Sekretariat
+ 48 71 313 95 18
Księgowość
Księgowość
+ 48 71 303 50 32
Dział sprzedaży
+ 48 71 303 50 13

Praca w WAŚ

Jesteśmy Firmą, która mimo wieloletniej obecności na rynku Polskim i zagranicznym wciąż dynamicznie się rozwija. Rosnąca liczba produktów oraz nowe przedsięwzięcia, które podejmujemy stwarzają możliwości awansu obecnym pracownikom i dają szansę kolejnym osobom na dołączenie do naszego grona.

Obecnie prowadzimy rekrutację na następujące stanowiska:

Główny Technolog

Oława

    Opis stanowiska:
  • nadzór nad dokumentacją projektową
  • nadzór nad pracami projektowymi
  • opracowywanie dokumentacji technologicznej
  • opracowywanie programu prac wdrożeniowych
  • analiza zebranych wyników
  • opracowywanie dok. homologacji
  • nadzór nad procesem homologacji
    Wykształcenie:
  • min. średnie elektroniczne
    Wymagania:
  • umiejętność czytania dok. Technicznej
  • swobodna obsługa komputera w tym podstawowych programów graficznych, pakietów biurowych
  • samokontrola
  • szkolenie IPC 610 – mile widziane
  • podstawowa znajomość jez. Angielskiego
  • umiejętność logicznego myślenia
    Oferujemy:
  • pracę na pełen etat w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i zaangażowania
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów

Chętnych kandydatów zapraszamy do wysłania swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres kadry@was.eu.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Waś Józef I Leszek Waś Spółka Jawna z siedzibą w Godzikowicach ul. Stalowa 7,9 55-200 Oława zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy jednocześnie, że Administratorem danych jest Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Waś Józef i Leszek Waś Spółka Jawna z siedzibą w Godzikowicach przy ul. Stalowa 7,9 55-200 Oława. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Zawsze ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania a o sposobie zbierania i przechowywania danych osobowych dowiedzą się Państwo więcej przechodząć na stronę Polityka prywatności. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Planista Produkcji

Oława

  • planowanie produkcji długo- i krótkoterminowej na podstawie bieżących zamówień
  • monitorowanie realizacji planów produkcyjnych
  • optymalizacja produkcji
  • współpraca z działem logistyki oraz magazynem
  • koordynacja działań i procesów w firmie w celu zapewnienia terminowej realizacji zleceń
  • raportowanie do kadry zarządzającej
  • prowadzenie ewidencji wykonanej produkcji
  • sporządzanie sprawozdań dotyczących realizacji planów
  • analizowanie wskaźników wykonywania norm oraz nadzór nad prawidłowością zaszeregowania robót
  • przygotowywanie i sporządzanie analiz podstawowych wskaźników ekonomiczno-produkcyjnych
  • przygotowywanie remanentów kontrolnych
  • wnioskowanie usprawnień zmniejszających koszty gospodarki materiałowej
  • udział w spisach materiałowych
  • sporządzanie dokumentacji planistycznej, materiałowej
  • nadzorowanie transportu i dostaw materiałów do stanowisk roboczych oraz ekspedycji gotowej produkcji
  • skracanie czasu magazynowania , optymalizowanie zapasów i zapewnienie bezpieczeństwa
    Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne - preferowane kierunki to zarządzanie produkcją i inżynieria produkcji
  • 2 lata doświadczenia w procesach związanych z planowaniem produkcji
  • znajomość procesów w firmie produkcyjnej
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • wielozadaniowość
  • dokładność
  • umiejętność działania pod presją czasu
  • konsekwencja w działaniu (samodyscyplina)
  • mile widziana znajomość j. angielskiego / niemieckiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • doskonała znajomość Excela
  • znajomość programu ERP (SAP , COMARCH)
    Oferujemy:
  • umowa o pracę
  • stabilne zatrudnienie
  • duża samodzielność
  • atrakcyjny pakiet socjalny

Zatrudniamy obecnie około 300 pracowników - silnie zorientowanych na działanie i realizację założonych celów, odpowiedzialnych i aktywnie uczestniczących w budowaniu sukcesu firmy. Chcemy, aby mogli oni w pełni realizować się w pracy i właśnie dlatego inwestujemy w ich rozwój. Staramy się patrzeć na naszych pracowników szerzej, także poprzez pryzmat tego, jak funkcjonują w swoich działach i firmie, jako całości. Dlatego dbamy o to, aby stanowili oni po prostu zgrany zespół ludzi, których w codziennej pracy łączy wzajemny szacunek i zaufanie oraz chęć współpracy. Służą temu m.in. firmowe pikniki i tradycyjne spotkania wigilijne.

Od naszych współpracowników oczekujemy entuzjazmu, zaangażowania, oraz umiejętności współpracy. W zamian oferujemy ponadprzeciętne wynagrodzenie i perspektywy dalszego rozwoju w naszej firmie.

powered by internet SEA & GEX
Certyfikat ISO 9001 | ISO 14001
Informujemy że firma WAŚ nie prowadzi sprzedaży detalicznej!
Dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i złożenie zamówienia u najbliższego dystrybutora naszej firmy.
W celu założenia konta, prosimy o kontakt z handlowcem!

KONTA ZAKŁADANE SĄ WYŁACZNIE ZA POŚREDNICTWEM HANDLOWCÓW

PRZYPOMNIJ MI DOSTĘP?

TOP